Ověřená hodnocení pacientů portálu NávštěvaLékaře.cz:
- Sestricky jsou mile jako vzdy, nabidli i vodu k piti. Proste Super Červen 2026, Dagmar
- Byla jsem mile překvapená s elektronickou komunikací, moc se mi to líbilo a s panem doktorem jsem vždycky moc spokojenáČerven 2026, Vladimíra
- Skvělý lékař s profesionálním a lidským přístupem. Vše srozumitelně vysvětlí, je pečlivý, empatický a vytváří příjemnou atmosféru. Moc děkuji za výbornou péči a doporučuji. Červen 2026, Darina
- Pán doktor je úžasný Červen 2026, Klára
- Pan doktor i sestřičky perfektní Červen 2026, Miroslava
- K panu doktorovi chodím už 13 let. Vždy jsem spokojená. Vše vysvětlí a ukáže. I přes to že jsem často nervózní a stydlivá je pan doktor opravdu lidský a milý. Totéž mohu říct i o sestře. DěkujiČerven 2026, Lucie
- VELMI PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ A MILÉ ZACHÁZENÍ.Květen 2026, ZLATA
- Naprostá spokojenost,pan doktor velice vstřícný. Sestřička s úsměvem vše vysvětlila.Květen 2026, Hana
- Dnes prvni navsteva, a urcite se budu rada vracet. Vse na cas, vysvetleno, empatie. Dekuji S pozdravem ZidkovaKvěten 2026, Market
- na řadu jsem šla přesně podle času objednání lékařův přístup vstřícný, ohleduplný... díkyDuben 2026, Jana
